18 Mart 2012 Pazar

Bu iste bir nazar var!

Slm dünya, bir sesleneyim dedim... pek inanmamakla beraber benim üstümde bir nazar olduğu kanaatine kesin varmak üzereyim... Vay arkadaş nedir bu kem gözler, perşembe size yazdım cuma herşey elimde kaldı! (param parça!)

Yazayım evrene göndereyimde negatif enerjimi atayım :P Çakralarım açılsın... eheheh pardon dün 'Cem Özer ' in Oğluma Bir Haller Oluyor oyunundan kalma bu cümleler (=

Gelelim bana; cuma günü ders arasında asistanlar odasına indim (Hay inmez olayımdım!) hani dedim 2 dakkika daha göreyim sevgilimi... orada 1-2 imalı söz fln derken ders çıkışı kuyruk koptu!!!

{Burada bir parantez açıp okuldaki bir asistanın benden ne kadar nefret ettiği ve beni kötülemek için elinden gelen herşeyi yaptığını söylersem, hee birde ne kadar şirret birisi ki yanındaki zayıf kişilikli yardakçılarıyla beraber beni okuldan uzaklaştırmak için yaptıkları pis planlar ve Bölüm başkanına söyledikleri uçsuz bucaksız asılsız suçlamalar var desem sanırım siz anlarsınız...}

Bir kavga bir kıyamet, değer birşeyler olsa keşke, hızla açılan kapılar, kışımla çıkmalar, her tarafa kağıtların savrulması, elimin ayağımın titremesi... Ağlamaklı telefonlar, anneme, arkadaşıma... Gözyaşlı beklemeler fln... Hepsi bir hiç uğruna. Hayır herşeye tamam ama neden ağlayarak ctesi sabah gidecek anneni ararsın be insan!

(ben neredeyse hiç ağlamam normalde, ağlamayı zayıflık olarak görürüm, ama eğer gerçekten işin içinden çıkamazsam o zaman ağlarım, beni bilenler beni ağlarken olurda görürse anlarlar, anneme ağlayarak telefon edince de, olay daha başka daha ciddi bir boyut aldı, haliyle!)

Berbat bir cumadan sonra daha berbat olacağını düşündüğüm bir cumartesiye kalktık, annemi istemedn uğurladık, veee sonra aradı, geldi ve barıştık (=
Allaha şükür diyorum, sonrada dolu bir gün geçirdik akşamda Adaya sadece 3 güniçin gelen tiyatro oununa gittik, süprizlerle dolu bu Persli, önceden almış biletleri, eğer sizin şehrede gelirse mutlaka gidin derim...

Birazda güzel foto koyalım... (hee birde artık bir son model IPhone lu olarak Instegramın dibine vuralım...)

peace Ays...

2 yorum:

  1. kuzucum hep merkür yüzünden oluyo...nisan başında geçicek hepsi güven bana euehueh

    YanıtlaSil
  2. Yaaa hemen geçsin... şu mart ayınıda hiç sevmem bana kasvet veriyor... ayrıca hep ölüm haberi aldım bu ayda valla hiç yani!!!

    YanıtlaSil

Benim alanım olan ve tamamen kendi laklaklarıma zaman ayırıp okuduğun için mersi cnm, aaa senin de eklemek istediğin birşey mi var; dinliyorum :)

Ays...